1. Укажіть групи тварин, яким притаманний прямий розвиток: а) комахи, б) хрящові риби, в) кісткові риби, г) багатощетинкові черви 2. Укажіть стадію зародкового розвитку, на якій формується порожнина первинної кишки: а) дробіння...

1. Укажіть групи тварин, яким притаманний прямий розвиток: а) комахи, б) хрящові риби, в) кісткові риби, г) багатощетинкові черви 2. Укажіть стадію зародкового розвитку, на якій формується порожнина первинної кишки: а) дробіння, б) бластули, в) морули, г) гаструли
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 це хрящові риби 2 це стадія гаструли