1. Укажіть речовину , яка практично нерозчинна у воді : А.гідроген хлорид Б.олія В.спирт Г.кухонна сіль 2. Виберіть, речовину- електроліт : А.цукор Б.бензин В.натрій гідроксид Г.вода 3.Укажіть речовину , що розчиняеться у воді...

1. Укажіть речовину , яка практично нерозчинна у воді : А.гідроген хлорид Б.олія В.спирт Г.кухонна сіль 2. Виберіть, речовину- електроліт : А.цукор Б.бензин В.натрій гідроксид Г.вода 3.Укажіть речовину , що розчиняеться у воді : А.AgNO₃   Б.Ca₂(PO₄)₃   B.Fe(OH)₃   Г.Cu(OH)₂ 4. Укажіть речовину , яка у водному розчині дисоцїює з утворенням йонів H⁺: A.HNO₃  Б.H₂O  В.KOH  Г.H₂SiO₃
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ти ж олію в воді не розчиниш? отже Б 2. З всього тільки вода проводить струм, отже - Г 3.A 4.вода не дисоціює, ОН - окремо теж не дисоціює, два варіанти - А та Г