1. Усі слова належать до стилістично забарвлених у рядку: А навчання, море, місто Б узбережжя, кутя, лавр В реготати, гаркнути, татуньо Г кажан, далекий; бронхіт 2. Стилістично забарвлене слово вжито в реченні: А Я вмикав фа...

1. Усі слова належать до стилістично забарвлених у рядку: А навчання, море, місто Б узбережжя, кутя, лавр В реготати, гаркнути, татуньо Г кажан, далекий; бронхіт 2. Стилістично забарвлене слово вжито в реченні: А Я вмикав фари мотоцикла, до нас миттю зліталися комарі. Б Я розплющив очі - і потёмки не впізнав дівчину. В Нареготавшись до несхочу, хлопчаки бігли геть, а Малинка лишилася. ГЗадача з двома велосипедистами розв’язалася дуже просто.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну как то так чтоли 1-в, 2-б
Гость
1. В реготати, гаркнути, татуньо  2. В Нареготавшись до несхочу, хлопчаки бігли геть, а Малинка лишилася.