1) Визначте,до повноважень якого з органів влади належать зазначені дії: а) прийняття законів України. б)підготовка проекту бюджету України. в)унесення змін до Конституції України. г) вирішення спору між власником підприємства ...

1) Визначте,до повноважень якого з органів влади належать зазначені дії: а) прийняття законів України. б)підготовка проекту бюджету України. в)унесення змін до Конституції України. г) вирішення спору між власником підприємства та працівников із приводу його звільнення з роботи. д) вирішення питання про відкриття нового маршруту автобуса. е) винесення рішення про покарання злочинця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) Верховна Рада б) Кабінет Міністрів в) Верховна Рада г) Суди загальної юрисдикції д) Органи місцевої адміністрації е) Суди загальної юрисдикції