1. Які є джерела українських фразеологізмів?(МАЄ ДЕКІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Фольклор. Б. Навчальна література. В. Запозичення з інших мов. Г. Влучні авторські вислови. Д. Біблія.2. У яких реченнях фразеологізми є присуд...

1. Які є джерела українських фразеологізмів?(МАЄ ДЕКІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Фольклор. Б. Навчальна література. В. Запозичення з інших мов. Г. Влучні авторські вислови. Д. Біблія. 2. У яких реченнях фразеологізми є присудками?(МАЄ ДЕКІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Слухайте уважно вчителя й на вус намотайте все почуте. Б. "Щось наш Микола вибився з колії", - сказала Оксана Петрівна. В. Цілий день Тетяна крутиться як білка в колесі. Г. У наших серцях палає вогонь Прометея. Д. Не обіцяй мені молочних рік і кисільних берегів! 3. З-поміж тлумачень лексичних значень слів виберіть ті, що стосуються слова "розетка"(МАЄ ДЕКІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Прилад для вмикання освітлювальних та інших приладів у електромережу. Б. Блюдце для варення, меду тощо. В. Група листків, скупчено розташованих на вертикальному стеблі, ледве піднятому над землею. Г. Виведення нових або поліпшення наявність сортів сільськогосподарських рослин і свійських тварин. Д. Конусоподібний насип на поверхні землі біля шахти, копальні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А. Фолклор     Г. Влучнi авторськi вислови 2.А.На вус намотайте.    Б. вибився з колii. 3.А та Б