10-15 слів з орфограмою [и],[е ] та префвксами при, прі, пре

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 З орфограмоя И/Е: Директор, весна, село, великий, шелестіти, починати, веселка, летіти, променіє, джерело, непримиренний, шестеро, вересень.   З орфограмами ПРИ, ПРІ, ПРЕ: Прега́рний, презавзя́тий, прекра́сний, прему́дрий, пристаркуватий, препога́но, прибі́гти, прибудува́ти, прикрути́ти, прибо́ркати, пришви́дшити; прибуття́, приту́лок,  при́браний, прива́бливо.