10 будь-яких прок метеликів утворити у вищій та найвищий ступені порівняння

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
цікавий - цікавіший, більш цікавий; найцікавіший, найбільш цікавий. ясний - ясніший, більш ясний; найясніший, найбільш ясний. малий - менший, більш малий; найменший, найбільш малий. довгий - довший, більш довгий; найдовший, найбільш довгий. тупий - тупіший, більш тупий; найтупіший, найбільш тупий.