11. 15-річний Антон Андрієнко заскочив до ліфта, двері якого вже зачинялися, та, погрожуючи ножем, спробував відібрати в Лариси Бондаренко каблучку...

11. 15-річний Антон Андрієнко заскочив до ліфта, двері якого вже зачинялися, та, погрожуючи ножем, спробував відібрати в Лариси Бондаренко каблучку...11. 15-річний Антон Андрієнко заскочив до ліфта, двері якого вже зачинялися, та, погрожуючи ножем, спробував відібрати в Лариси Бондаренко каблучку. Жінка почала пручатися й так голосно закричала, що крик почув її чоловік - Валентин. Коли двері ліфта відчинилися на сьомому поверсі, де мешкало под...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стаття 187 кку Розбій.