1.кулі на відстані 12 см від її центра проведено переріз, площа якого дорівнює 64П. Знайдіть площу поверхні сфери.или эту))пожалуйста  2.переріз кулі площиною, яка віддалена від її центра на 21 см, має площу 784П. знайдіть площ...

1.кулі на відстані 12 см від її центра проведено переріз, площа якого дорівнює 64П. Знайдіть площу поверхні сфери. или эту))пожалуйста  2.переріз кулі площиною, яка віддалена від її центра на 21 см, має площу 784П. знайдіть площу поверхні сфери.