1)Підкркесляна() буква позначає твердий звук у кожному слові рядка А(щ)ирий ,емб(л)ема.Б)морськи(й),приро(д)а.В)(л)юбити ,(г)учний.Г)(т)еніс,корі(н)ь2)Усі приголосні дзвінкі в обох словах рядкаА)файл,зубБ)дуб,ґедзьВ)база,скайпГ...

1)Підкркесляна() буква позначає твердий звук у кожному слові рядка А(щ)ирий ,емб(л)ема. Б)морськи(й),приро(д)а. В)(л)юбити ,(г)учний. Г)(т)еніс,корі(н)ь 2)Усі приголосні дзвінкі в обох словах рядка А)файл,зуб Б)дуб,ґедзь В)база,скайп Г)дощ,джаз 3)Однакова кількість звуків і букв у кожному слові рядка А)джазовий,їстоньки,підйомний Б)дзвякає,яблунька,родючий В)кав'ярня,щирість ,учениця Г)онлайновий,тьмяний,гущавінь 4)На другий склад падає наголос у кожному слові рядка А)новий,листопад Б)чотирнадцять ,нести В)обруч,дочка Г)спина,швидкий 5)правильно поділено на частини для переносу кожне слово рядка . А)знайом-ство,раннь-ого,природо-знавство. Б)Вінни-ця,про-цвітання,вод-жу В)новот-вір,знан-ня,дер-жава Г)хлібо-піч,баталь-йон,Дні-про. 6)Виконайте фонетичний розбір слова :тюльпан пж помогоите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А 2. Б 3. А 4. Г 5. Г 6. тюльпа’н     [т’ул’пан], тюль-пан     т [т’] - приголосний, глухий (парний), м’який (парний)     ю [у] - голосний     л [л’] - приголосний, дзвiнкий (непарний), м’який (парний), сонорний     ь     п [п] - приголосний, глухий (парний), твердий (парний)     а [а] - голосний     н [н] - приголосний, дзвiнкий (непарний), твердий (парний), сонорний літер 7 звуків 6