1)Плавальний міхур у кісткових риб:а)забезпечує дихання б)змінює питому вагу тіла в)бере участь у травленні г)бере участь у виділенні. 2)Органи слуху в риб представлені вухом:а)зовнішнім б)середнім в)внутрішнім г)органа слуху н...

1)Плавальний міхур у кісткових риб:а)забезпечує дихання б)змінює питому вагу тіла в)бере участь у травленні г)бере участь у виділенні. 2)Органи слуху в риб представлені вухом:а)зовнішнім б)середнім в)внутрішнім г)органа слуху немає
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я бы тебе помог но все на украинском тач то сорян