1)порівняйте силу струму в лампі розжарення в момент вмикання її в мережу і силу струму робочу її режимі 1. У момент вмикання менша            3.Однакові 2. У момент вмикання більша            4.У момент вмикання може бути різн...

1)порівняйте силу струму в лампі розжарення в момент вмикання її в мережу і силу струму робочу її режимі 1. У момент вмикання менша            3.Однакові 2. У момент вмикання більша            4.У момент вмикання може бути різна   2)У скільки разів зміниться загальна сила струму у двох однакових спіралях електричних плиток, якщо переключити їх з паралельно на послідовне з'єднання при незмінній напрузі в мережі 1.Зменшиться в 2 рази                     3.Не зміниться 2.Зменшиться в 4 рази                     4.Зменшиться у 8 разів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Однозначно 2. 2) возможно 1.