1,Укажи речення з відокремленим поширеним означенням А) Князь хотів виховати для руської нації і православної віри вчених людей, які б її обороняли і підтримували, Б) Я зриваюсь з місця, лечу крізь кущі в ярок, засапавшись, вид...

1,Укажи речення з відокремленим поширеним означенням А) Князь хотів виховати для руської нації і православної віри вчених людей, які б її обороняли і підтримували, Б) Я зриваюсь з місця, лечу крізь кущі в ярок, засапавшись, видираюсь на гору й підбігаю до Йосипа Євдокимлвича. В) Дядько Масич озивається до мене цим голосом, найкращим найвеселішим, найпрекраснішим у світі. Г) Притихлий і зляканий, на стільчику сидів сліпий музика. 2.Укажи речення, в якому поширене означеннястоїть після означуваного слова. А) В нетрях панує надзвичайна тиша, як у дивному храмі дивного бога. Б) Дівчинка, вся біленька, синьоока, зі смаком і гарно вдягнена, світилась тихим щастя. В) У народному мистецтві українців міститься чимало своєрідних рис, що свідчить про специфіку різних історико-етнографічних районів України. Г) Щедро накладені смоляні дрова горіли дружно. 3.Установи відповідність між реченями та їх характеристиками. Розділові знаки в реченнях опущені 1, (Троянці в човни посідавши} (А) (речення з відокремленим означенням, та швидко їх поодпихавши) {вираженим дієприкметниковим зворотом) по морю гарно поплили. 2, Відблиски багряніли {Б) речення з відокремленою обставиною, на снігу поглинуті відстанню. {вираженою дієприслівниковими зворотами. } . 3, Пішли музики по вулиці { Г) речення з невідокремленим означенням, виграваючи {вираженою дієприслівником. } 4, Омиті россами квітки { Д) речення з невідокремленим означенням, Розтулюють повіки. {вираженим дієприкметником 4.Склади речення з таким відокремленим означенням: вкритий бличкучою памороззю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я тебя не понимаю.напиши по русски