1.якія члены сказа могуть апускацца ў няпоўных сказах?ад чаго гэта залежыць? 2.якія ўмовы садзейнічвць узнаўленню папушчаных членаў сказа? 3.як абазначаецца на пісьме адсутнасць члнаў сказа? 4.у якіх стылях маўлення часцей ужав...

1.якія члены сказа могуть апускацца ў няпоўных сказах?ад чаго гэта залежыць? 2.якія ўмовы садзейнічвць узнаўленню папушчаных членаў сказа? 3.як абазначаецца на пісьме адсутнасць члнаў сказа? 4.у якіх стылях маўлення часцей ужаваюцца напоўныя сказы?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.папярэдни тэкст 3.пряцяжник 4.мастацки,гутарковы