1)За порядковим номером елемента в періодичній системі можна визначити кількість .... а) електронів і нейтронів б) протонів і нейтронів в) електронів і протонів г)протонів, електронів і нейтронів в атомі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За порядковим номером елемента в періодичній системі можна визначити кількість  в) електронів і протонів