30 БАЛІВ ТЕРМІНОВОпрочитайте уривок із посібника з історії україни виданого у 2001 році "Ця кампанія мала на меті посилити культурно-ідеологічну ізоляцію радянського суспільства, протиставити інтелігенцію іншим прошаркам суспіл...

30 БАЛІВ ТЕРМІНОВО прочитайте уривок із посібника з історії україни виданого у 2001 році "Ця кампанія мала на меті посилити культурно-ідеологічну ізоляцію радянського суспільства, протиставити інтелігенцію іншим прошаркам суспільства, розпалити шовіністичні та антисемітські настрої, посилити процес русифікації, відновити образ внутрішнього ворога, так необхідного для тоталітарного режиму."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
iсторiя украiни потрюбно прочита энцiклапедия  цоп ответи да вокроси