4 речення з дієприкметниками і 4 речення з дієприслівниками)пліз 7 клас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Біля лісу стояла побілена хата.                                                                    2)У мене найкраща в світі країна.                                                                      3)Тетянка мені дала списати зроблену математичну задачу.                            4)За прикметою не можна склеювати розбиту вазу.                                                                                                                                                                  1)Дівчата йшли співаючи пісні.                                                                        2)Я поспішаючи збиралася до школи.                                                                3)Спитавши у мами,я зрозуміла, що не можна їсти з брудними руками.            4)Соромлячись,я брехала.