40 жаттығу 175 бет 3 сынып Сурет бойынша əңгіме құра. Құраған əңгімеңді жаз Етістіктерді тауып, болып ды, болмысы екенін айт.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бугин керемет кун.Айнур мен талгат екеуи асхатка корши турады.Асхат бакшага тал егемин деп курал-жабдыктарын алып келе жатканда алдынан еки коршисин кореди.Ол екеуи асхатка комеги керек екенин билип,комектесуге келген.Асхат муны естип куанды.Солай ис кызып кетти.Ушеуи биригип 1 сагатта жумысты битирди