426.1. Запишіть парами слова, близькі за змістом. Підкресліть ті з них, що властиві тільки українській мові. Зразок. Нездужати — захворіти. Започаткувати, чемний, зголоситися, хазяїн, солдат, воїн, тепер, зараз, господар, ро...

426.1. Запишіть парами слова, близькі за змістом. Підкресліть ті з них, що властиві тільки українській мові. Зразок. Нездужати — захворіти. Започаткувати, чемний, зголоситися, хазяїн, солдат, воїн, тепер, зараз, господар, розпочати, ввічливий, погодитися. II. Із трьома словами, що властиві тільки українській мові, складіть речення зі звертаннями. Пожалуйста напишите кто то ответ не могу понять
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Започаткувати - розпочати  Чемний - ввічливий Зголоситися - погодитися Хазяїн - господар  Солдат - воїн тепер - зараз Сашко, будь чемний. Оле, ти повинна погодитися. Вставай, ми зараз йдемо.