497. Неологізм ужито в реченні А) Алан Бадоев — надзвичайно популярний український кліпмейкер. Б) Кіт — домашня звірина. Основна професія кота — ловити мишей. В) На язиці медок, а на думці льодок. Г) Наумиха з невісткою, сидячи...

497. Неологізм ужито в реченні А) Алан Бадоев — надзвичайно популярний український кліпмейкер. Б) Кіт — домашня звірина. Основна професія кота — ловити мишей. В) На язиці медок, а на думці льодок. Г) Наумиха з невісткою, сидячи за кужелем, звірялися одна одній із свого колишнього.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неологізм буде а кліпмейкер.