4. Дані координати вершин багатокутника (x1, y1,x2,y2,.x10,y10). Напишіть програму для обчислення його периметра (обчислення відстані між вершинами оформити підпрограмою). C++ пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
#include #include #include #pragma warning(disable: 4996) struct POINTF{ float x; float y; }; float len(POINTF* a, POINTF* b){ return sqrt(pow(b->x - a->x,2)  + pow(b->y - a->y,2)); } void main() { struct POINTF point[10]; float result; int i = 10; while (i-- != 0) { scanf("%f%f", point[i].x, point[i].y); } }