7. Пошир речення прикметниками. Глибоким сном спить ______________ліс. Все в ньому потонуло в _____________ снігах. Інколи похитують кронами ______________ дуби. Сосни-велетні стоять непорушно, захищаючи від______________ вітрі...

7. Пошир речення прикметниками. Глибоким сном спить ______________ліс. Все в ньому потонуло в _____________ снігах. Інколи похитують кронами ______________ дуби. Сосни-велетні стоять непорушно, захищаючи від______________ вітрів та ____________ морозів своїм ________________ віттям кущики-гномики та _________________ сосонки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.зимовий 2.білих 3.многолітні 4.великих ,холодних,міцними ,водяні
Гость
Глибоким сном спить чарівний ліс. Все в ньому потонуло в білих снігах. Інколи похитують кронами могутні дуби. Сосни-велетні стоять непорушно, захищаючи від сильних вітрів. Далі не знаю