7. Укажіть складне речення з різними видами зв’язку:А) Щоб затримати якнайдовше цвітіння, утримуйте рослини в якомога нижчій температурі або принаймні на ніч виносьте до прохолодного приміщення.Б) День сонячний і прозорий, і хо...

7. Укажіть складне речення з різними видами зв’язку: А) Щоб затримати якнайдовше цвітіння, утримуйте рослини в якомога нижчій температурі або принаймні на ніч виносьте до прохолодного приміщення. Б) День сонячний і прозорий, і хочеться, щоб йому не було кінця. В) Ураз усе покращало біля мене: і ясени з блакитними тінями, і нагорблена клуня з чотирма вітрами, і скрипливі ворота, од яких піде в щось гарне моя дорога, і маківки, що бринять і бринять на городі, і навіть ледачі гарбузи, що повдягали різнобарвні сорочки та й, лежачи, вихваляються ними. 6 Г) Я довго лежу й слухаю, як дзвонить степ, як дзвонить у такт степу моє серце. 8. Укажіть складне речення з сурядним і підрядним зв’язком: А) Тут росли колючі кущі терну, шипшини та глоду, красувалися й дозрівали на вітах ламкої крушини темно-червоні ягоди, що їх у народі звуть вовчими. Б) Весну, либонь, зачарували, а тепер вона чекає й не може дочекатися на слово, яке відразу ж випустить її на волю. В) Ще дивен дим, і хата ще казкова, і ще ніяк нічого ще не звуть. Г) Небо чисте, на заході якісь дві-три хмари, а гримить на грозу. помогите, пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7. В) Ураз усе покращало біля мене: і ясени з блакитними тінями, і нагорблена клуня з чотирма вітрами, і скрипливі ворота, од яких піде в щось гарне моя дорога, і маківки, що бринять і бринять на городі, і навіть ледачі гарбузи, що повдягали різнобарвні сорочки та й, лежачи, вихваляються ними. 8.Б) Весну, либонь, зачарували, а тепер вона чекає й не може дочекатися на слово, яке відразу ж випустить її на волю.