7. Установіть відповідність. Смислові зв’язки між частинами складносурядного речення 1 одночасність явищ                      А Посріблені лІСИ окуталися тінню, а небосхил горить і віти золотить.  2 протиставле...

7. Установіть відповідність. Смислові зв’язки між частинами складносурядного речення 1 одночасність явищ                      А Посріблені лІСИ окуталися тінню, а небосхил горить і віти золотить.  2 протиставлення явищ                                          Б Грім одгримів, і солодкою млостю спокою віє од цвіту вишень і від сирої землі. 3 явища, що чергуються                         В Дніпро спокійно шумить і реве, і хвиля берег миє. 4 послідовність явищ                        Г То вітерець дихне по ниві, то коник в житті засюрчить. Д Вітер дихне – пшениці ворухнуться розкішні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку 1-Б 2-А 3-Г 4-Д