Антитеза,алітерація,риторичні питання,фоазеологізми і згрубілі слова у вірші розвивайся ти високий дубе

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Антинеза -- Біль, і жаль, і туга — надія, воля, радісне чуття. Алітерація -- Тужити - живий - жити - життя. Риторичні питання -- Який я декадент? Фразеологізми -- Празник життя, не опускаю рук, дуріти з жиру. Згрубілі слова -- Який у біса. Надеюсь, что помог Вам