Асоціативний етюд викликаний певним художнім образом Лесі Українки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
природа відігравала особливу роль у житті Лесі Українки.Весна,осінь,зима,літо-це не просто пори року,що замінюють одна одну.Весна для хворої на туберкульоз Лесі була передвісником тепла,надією на одужання Літо- це сонце,тепло,ласкавий вітерець.Улітку Леся почувала полегшання,хвороба неначк відступала,а настрій був бадьорий Осінь і Зима приносили з собою дощі,холоднечу.Але погода ніяк не впливала на творчу активність поетеси Ніяка погода не впливала на прояв любові поетеси до рідного краю.З ніжністю писала Леся Українка про ліси і озера Волині,синій дніпро південні степи України,чудові карпати і мінливу красу Чорного моря