Авторський неологізм вжито в реченні: а) Не дивися так привітно, яблуневоцвітно. б) Мушу випити келих до краю – полиновий мед самоти. в) Молодик повис над грушею на невидимім шнурку. г) І тінь місяцехода вже зорям не чужа. д) Л...

Авторський неологізм вжито в реченні: а) Не дивися так привітно, яблуневоцвітно. б) Мушу випити келих до краю – полиновий мед самоти. в) Молодик повис над грушею на невидимім шнурку. г) І тінь місяцехода вже зорям не чужа. д) Луна в дібровах пісня солов’їна, чарує світ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) неологізм -- яблуневоцвітно