Байдужість-перший крок до зради. Які аргументи можна навести?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Останнім часом байдужість ототожнюють зі зрадою. не так страшні вороги, як люди які просто байдужі до тебе.    аргумент перший: якщо людині байдуже до іншої людини, то вона навіть не міркує про те, які страждання і біль може вона завдати своєю зрадою.   аргумент другий. Тут можна навести приклад із літератури. Доречно згадати "Хіба ревуть воли,як ясла повні" Панаса Мирного. Чіпку згубила саме байдужість оточення. Він поступово деградував, а потім і зовсім став на шлях розбійництва і вбивства. Також прикладом може бути твір "Каторжна" Бориса Грінченка. Докія стала жертвою байдужості найближчих людей - своїх батьків, потім знайшовши єдину в житті відраду, під час знайомства з хлопцем на вечорницях вона дійсно радіє життю, але з часом і він стає байдужим і вона з розпачу підпалює будинок, а потім помирає від цього самого вогню.