Блакитний папуга Антось.Його історія про Африку?????????????? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! СРОЧНО,ДАЮ 41б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Антосем був папуга, якого внук моряк привіз бабусі Магді з Африки. Довго вони подорожували разом з Хлопцем. Його кімната була завжди в чомусь цікавому. Там І жив папуга. Він розповідав, що Африка йому припала до душі, і він дуже був задоволений перебуванням там. Папуга міг вільно розгорнути крила і податись в безкрайний простір.