Будь ласка допоможіть! Складіть речення тк, щоб подані слова в одних реченнях були прямими додатками, в інших-непрямими. Землеробство, хлібороб, рільництво, обробіток, земля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він закінчив землеробство.- він займається землеробством. Він бачить товстого хлібороба.- він не хоче бути хліборобом. Він хоче щоб у нього розвивалося рільництво- він відкриває рільництво вона не любить коли вдома обробіток- робота із обробітком я люблю країну, земляякої найкраща-о рідна земле, тебе любитиму завжди!