Будь ласка можете відповісти на запитання! Допоможіть! Північна частина України р
Будь ласка можете відповісти на запитання! Допоможіть! Північна частина України розташована в зоні мішаних лісів? Зону лісостепу називають Україньсими Поліссям? Які грунти переважають у лісостеповій зоні? Які дерева ростуть у зоні мішаних лісів? Які рослини мішаних лісів? Які рослини лісостепу? Які рослини степу? Літо в степовій зоні: Дощове, посушливе, прохолодне?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знайдіть книгу природознавства 4клас