Будь-ласка напишіть лист до Скруджа "Різдвяна пісня в прозі"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий День Скрудж) Ти мій улюблений герой казки Різдвяна пісня в Прозі Чарлза Діккенса.... З самого початку коли я почала писати цей лист я зразу знала про кого буду писати... Коли я читала цей твір мені сподобався дуже Скрудж я дуже рада що в кінці твору ти змінився на краще... Коли я читала про твоє минуле в мене були сльози на очах.Це дуже трагічно.Маленький хлопчик який сам сидить в школі!( Але незважаючи на все ти змінився ти став чутливим добрим і звичайно щедрим якщо перше ти був скнара то зараз ти добрий щедрець))) Була буде рада тобі написати... З найкращими побажаннями (твоє імя)