БУДЬ ЛАСКА!!   Поставте речення зі сполучником в такій послідовності: 1) складносурядні речення; 2) прості речення з однорідними членами; 3) складно­сурядні речення, до складу яких входять однорідні члени. 1. В день такий розцв...

БУДЬ ЛАСКА!!   Поставте речення зі сполучником в такій послідовності: 1) складносурядні речення; 2) прості речення з однорідними членами; 3) складно­сурядні речення, до складу яких входять однорідні члени. 1. В день такий розцвітає весна на землі і земля убирається зрання. 2. В день та­кий на землі розцвітає весна і тремтить од солодкої муки. 3. А внизу пролітають вагони, і колеса у тьмі цокотять. 4. В птичім щебетанні все кругом проснулось, і до мене знову молодість вернулась. 5. Ластівка щебече, і в горі-горі розкидає вечір теплі янтарі. 6. Лю­біть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… (З творів В.Сосюри). 7. Дрімає бі­лий ліс, мов чарами повитий, а місяць із небес алмази сипле скрізь І сяйвом облива зимові сніжні квіти… (М.Рил.). 8. Та знову потім випливає місяць у простір, і знову невідступно слідує за човном срібляста стрічка, і майорять дороговказні вогники: то червоний, то зеле­ний, то жовтий (А.Шиян).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) складносурядні речення - 1, 3 , 4, 5 2) прості речення з однорідними членами речення - 2,6 3)складносурядні речення, до складу яких входять однорідні члени - 7,8