Будьласка сочинение за темою веселі вигадки двох друзів за твором всеволода нестайка Тореадори дам 40 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ява і Павлуша були дуже вигадливими. Вони навіть хотіли провести метро в селі. Ставились вони до цього дуже серйозно, але люди не розуміли їх вигадок. Рідні оцінювали це, як хуліганство. Коли ці веселі вигадники вирішили копати метро, то в нього впала свиня. Ой, і дісталося ж Яві і Палуші!  А ще, вони вирішили влаштувати бій биків. Лише взяли вони для бою зовсім не биків. В результаті ця історія теж закінчилася невдачею. Ява і Павлуша були великими фантазерами. Павлуша навіть в одній з пригод назвав себе Робінзоном Кукурузо. Багато ще веселих ситуацій було в творі з цими веселими друзями.