Чем слова "народ" отличается от слова " нация"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народ (грецькою — ἔθνος (етнос)) — багатопланове поняття, яке може мати такі значення:Народ — населення держави, мешканці країни.[1]Народ — громадсько-політична сила, на яку опирається офіційна влада в країні[2]Народ — форма національної та етнічної єдності (нація, народність, іноді плем'я).[1]Народ — взагалі люди, переважно у великій кількості.[1] Народ (грецькою — ἔθνος (етнос)) — багатопланове поняття, яке може мати такі значення:Народ — населення держави, мешканці країни.[1]Народ — громадсько-політична сила, на яку опирається офіційна влада в країні[2]Народ — форма національної та етнічної єдності (нація, народність, іноді плем'я).[1]Народ — взагалі люди, переважно у великій кількості.[1]
Гость
Нация - это типа русский, Казах, немец и т.д А народ - это население определённой страны или государства.