Чи є в тебе справжній друг? Напиши про це текст-розповідь (5-7 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я маю справжнього друга . Його звати ( імя твого друга ) Справжня дружба витримує всі випробування і триває роками . Ми дружемо з дитячого садочка ( школи ) У нас багато спільних інтересів . А ще він гарно малює , не погано ( гарно ) вчиться .Телефонує та провідує мене , коли я хворію . Підтримує у важку хвилину . Я знаю , що він не зробить мені боляче , а якщо зробить то не навмисно , випадково . ( Імя твого друга ) завжди дасть слушну думку . Ось такий мій справжній друг .