Чи повинні діти відповідати за вчинки своїх батьків , а батьки за свої вчинки перед дітьми?У чому ця відповідальність має полягати? Вислов тезу добери аргументи на її доказ і наведи два три приклада на підтвердження.Не менше ст...

Чи повинні діти відповідати за вчинки своїх батьків , а батьки за свої вчинки перед дітьми?У чому ця відповідальність має полягати? Вислов тезу добери аргументи на її доказ і наведи два три приклада на підтвердження. Не менше сторінки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Діти мають відповідати за свої вчинки батькам, а батьки не мають у свою чергу відповідати своїм дітям.