Чому громадяни України долучені до управління державою? А місцевими справами? Свою думку аргументуйте.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я,на жаль, не знаю точної відповіді на це питання. На мою думку, громадянин України долучен до управління державою тому, що деякі закони встановлюються шляхом референдуму(ухвалені суспільством). Таким чином, всі громадяни України самостійно створюють державу.