Д П А -державна підсумкова атестація зклади текст розповідь перше апреля

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перше вересня-щасливий день для кожного першокласника.В цей день учні дарують безліч квітів для викладачів,гостей і батьків.Традиційним є проголошення відкриття нового навчального року промовою  директора і гучним голосом дзвінка.  Найменші учні відкривають нову сторінку у своєму житті.Вони поринають у новий світ-світ знань.  Перше вересня - радісний день  у житті кожного школяра.