Дано 3 чисел в паскалі треба написати програм щоб числа йшли у порядку зростання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var a,b,c:real; Begin WriteLn('Введите три числа'); ReadLn(a,b,c); if (a<=b)and(b<=c) then Write(a,' ',b,' ',c) else if (a<=c)and(c<=b) then Write(a,' ',b,' ',c) else if (b<=a)and(a<=c) then Write(b,' ',a,' ',c) else if (b<=c)and(c<=a) then Write(b,' ',c,' ',a) else if (c<=a)and(a<=b) then Write(c,' ',a,' ',b) else if (c<=b)and(b<=a) then Write(c,' ',b,' ',a) End.