Дано трикутник abc, ab = 3см, bc = 5см, ad = 2см, bd - бісектриса. Знайти dc.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Використовуючі основне свойство бісектриси. а саме   бісектриса внутрішнього кута трикутника ділить протилежну сторону (тобто Ділить своєю основою протилежну сторону) у відношенні рівним відношенню двох прилеглих сторін, тобто: см Відповідь: tex]DC=3\frac{1}{3}[/tex]см