Даю 20 б.. Помогите перевести 1. Думан ойын-сауық кешенінде бірінші рет болуым. 2. Бәйтерекке көтерілу көптен күткен арманым еді, бүгін орындалды. 3. Әрине, болған жерлеріміздің бәрінде суретке түсу қажет қой. 4. Рамстор сауда...

Даю 20 б.. Помогите перевести 1. Думан ойын-сауық кешенінде бірінші рет болуым. 2. Бәйтерекке көтерілу көптен күткен арманым еді, бүгін орындалды. 3. Әрине, болған жерлеріміздің бәрінде суретке түсу қажет қой. 4. Рамстор сауда орталығы өте үлкен екен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1считается первым развлекательным комплексом. 2сегодня был долгожданный пофантазировать 3конечно мы должна сфотографировпть все места где мы были 4торговый центр Растор очень большой