Діалог про телепередачу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт. -Привіт. -Ти дивився телепередачу ...(вставить свою)  -Так, мені вона дуже подобаєтся. -Який випуск найбільше? -Про (то-то)  -А мені 14. Пам*ятаешь як ...  -Щось припоминаю. Больше у меня фантазии не хватает.
Гость
- Привіт - Привіт - Ти вчора дивився "що? де? коли?"? - Так, мені дуже сподобався цей випуск. Іноді я сам намагаюся вгадати. - Чудово! Я теж буває намагаюсь відгадати. - Ну гаразд пішли грати, по дорозі поговоримо. - Ходімо.