Діалог з подругою під час вихідного дня . Склади і запиши ваш уявний діалог.Підкресли дієслова (випиши іх )визнач їх час

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 - Привіт!  - Привіт!  - Як справи?  - Чудово. А у тебе?   - Теж не погано.  - Яка гарна сьогодні погода.  - Так звісно, стільки багато снігу.  - Ой вибач, мені хтось телефонує.  - Добре я зачекаю.   - Це дзонила матуся вона мені сказала йти додому.  - Так мені теж вже час.  -  До зустрічі.  - Зустрінемося у школі.