Дієприкметник зі словами : намалювавши ,розмальований,позеленілий,підписавшись ,роздумуючи,сяючи,пройшовши, піднятий збуджований ,оглядаючи ДІЄПРИСЛІВНИК ТОЖЕ САМЕ ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 50 БАЛІВ!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмальовуючи,позеленівши,намалювавши,підрисуючись або підписавшись,роздумуючи,сяявши,пройшовши,піднімаючи,збуджовуючись,оглядавши.