Дієслова поставте в наказовому способі в 2-й особі однини і запишіть у дві колонки: 1) з ь у кінці; 2) без ь у кінці.збільшити, перевірити, входити, стати, озвучити, підставити, вдарити, попередити, передбачити, ужалити, виміти...

Дієслова поставте в наказовому способі в 2-й особі однини і запишіть у дві колонки: 1) з ь у кінці; 2) без ь у кінці. збільшити, перевірити, входити, стати, озвучити, підставити, вдарити, попередити, передбачити, ужалити, вимітити, насипати, плавити, звузити, відрізати, зважити, переглянути.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Збільш перевір озвуч передбач відріж зваж  Входь снань підставь вдарь попередь ужаль виміти насипь плавь звузь переглянь