Для дитячого садка купили 3 ящики мандаринів загальноб массою 12 кг і 5 ящиків бананів загальною массою 25 кг. На скільки маса одного ящика бананів більша , ніж маса одного ящика мандаринів ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Делим 12 :3 = 4 кг в ящике мандаринов 25 :5 = 5 кг ящике бананов Вычитаем 5 кг - 4 кг = 1 кг - на 1 кг больше. - ОТВЕТ