Для участi у турнiрi треба зiбрати шiсть команд з однаковою кiлькiстю членiв у кожнiй командi.спочатку зареэтрувались 13 дiтей,потiм ще 19. скiльки щонайменше дiтей треба ще зареэструвати,щоб сформувати потрiбних шiсть команд i...

Для участi у турнiрi треба зiбрати шiсть команд з однаковою кiлькiстю членiв у кожнiй командi.спочатку зареэтрувались 13 дiтей,потiм ще 19. скiльки щонайменше дiтей треба ще зареэструвати,щоб сформувати потрiбних шiсть команд i щоб усi зареэстрованi дiти брали участь у турнiрi?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нужно добавить 4 человека