До кожного слова доберіть перевірене слово. Запишіть слова парами. Визначте й підкресліть у словах орфограму букви е,и, що позначають сумнівні ненаголошені голосні. Сестра, весло,голубити,впливати,стиблина,зупинити,кленовий,реб...

До кожного слова доберіть перевірене слово. Запишіть слова парами. Визначте й підкресліть у словах орфограму букви е,и, що позначають сумнівні ненаголошені голосні. Сестра, весло,голубити,впливати,стиблина,зупинити,кленовий,ребро,височений,випиляний,десяток,лисиця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сестра-сестри весло-весла впливати - плити стеблина- стебло зупинити-зупинка кленовий-клен ребро-ребра височений-вИсоко