До слів,які відповідають на питання що робить?,дієслів,добери спільнокореневі іменники.Що вони означають. Що робить? Що? Що робить? Хто? мурує-муляр,читає.....,тче-......,бігає......,плаває.....,співає....., читає-читання пише-...

До слів,які відповідають на питання що робить?,дієслів,добери спільнокореневі іменники.Що вони означають. Що робить? Що? Що робить? Хто? мурує-муляр,читає.....,тче-......,бігає......,плаває.....,співає....., читає-читання пише-писання сміється-..... полює-полювання Вот так выглядит наше задание,которое мы не очень понимаем как выполнять.Помогите разобраться и выконать. малює-малювання летить-.......
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ррош гражданство вод вод вод вод Сидни Азии
Гость
Читає-читач, тче-ткач, бігає-бігун, плаває-плавець, співає-співак, сміється-сміхун, летить -літак. Напевне так.